טיפול בטרריום סגור

קיבלתם חממה קטנה חדשה – או בשפה המקצועית, "טרריום". הגינה שלך היא מערכת אקולוגית זעירה אשר קלה לתחזוק ולטיפול, וכך הוא מהווה מתנה מושלמת עבור הבית או המשרד, הטרריום הוא מיצג מרהיב מלא צמחים זעירים שופעים ומשגשגים. 

החממה הקטנה אינה דורשת תחזוקה רבה. עם זאת, ישנם כמה צעדים פשוטים המבטיחים שהגינה שלך תשאר מוצלחת ובריאה.
הגינה דורשת הרבה אור, אך לא שמש ישירה. היא תיפרח גם בעזרת פלואורוסצנט או מנורת לד .(LED) כדאי לוודא שהאורות בלילה יהיו כבויים למשך כמה שעות כדי לאפשר לגינה הקטנה לנוח
יש להמנע מהשקיית יתר! הטרריום יכול לעבור שנים ללא השקיה. כשהטרריום סגור הוא יוצר מערכת אקולוגית סגורה משל עצמו, המים מתאדים ולאחר מכן מטפטפים חזרה לגינה כמו גשם בטבע.

כאשר החממה דורשת יותר לחות, ניתן להוסיף מעט מים בעזרת כפית, מרסס או טפטפת.

במקרה של הצטברות יתר של מים בדפנות הפנימיות של הטרריום, ניתן לייבש עם מגבת נייר חדשה ונקיה. צריך לדאוג להשאיר מספיק לחות בתוך הטרריום על מנת לאפשר את תהליך ההשקייה העצמית.
הצמחים בתוך הטרריום עוברים תהליך של פוטוסינתזה כמו בטבע. ביום, הם מייצרים פחמן דו-חמצני ובלילה חמצן. ניתן להסיר את המכסה פעם בכמה חודשים לכמה דקות ע"מ להכניס אוויר צח לגינה.
כאשר צפיפות הצמחים מקלקלת את מראה הגינה אפשר לגזום ענפים בעדינות.

יש להסיר את חלקי הצמחים המתים או פטריות שעלולות להתאסף בטרריום.
בכדי שהטרריום ישאר בריא הוא צריך להישאר נקי.
המוצרים כוללים צמחים חיים, לפיכך, לא ניתן לתת אחריות על התפתחותם ואורך חייהם. לרוב, מוצרים הנשמרים על פי ההוראות וההמלצות המופיעות באתר יחיו ויצמחו לאורך זמן רב – אפילו שנים רבות.  מומלץ להסיר כל צמח מת, אצות או פטרייה שעלולה להתאסף בטרריום. טרריום נקי הוא טריריום בריא.

בכל מקרה של מחלה, קלקול או דאגה, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה ע"י צוות מומחי החברה. ניתן לפנות לחברה באמצעות טופס יצירת קשר, בטלפון: 053-2277900, או במייל:Support@GardensAndGlass.com
x

#{title}

#{text}

#{price}